0542 170 5252

Pasif Jimnastik

28.05.2022
528
Pasif Jimnastik
HizmetDetayFiyat
DiyetisyenHaftalık TakipwhatsApp Canlı Fiyat Al
Kavitasyon 1 seansZayıflamawhatsApp Canlı Fiyat Al
G5 Masajı 1 seansBölgeselwhatsApp Canlı Fiyat Al
Selülit MasajıBölgeselwhatsApp Canlı Fiyat Al
Pasif JimnastikZayıflamawhatsApp Canlı Fiyat Al
Lenf DrenajÖdem atmawhatsApp Canlı Fiyat Al
Slimlift (Kavitasyon) + G5 Masajı + Elektroterapi + Lenfdreanj Radyo frekans 6 Seans Zayıflama PaketiwhatsApp Canlı Fiyat Al
Popolift + G5 Masajı (Popo Kaldırma) 8 Seans PaketiwhatsApp Canlı Fiyat Al
10 Seans G5 + 10 Seans Lenf Drenaj + 2 Seans Elektro terapiSelülit PaketiwhatsApp Canlı Fiyat Al
→ Tüm fiyatları görmek için tıklayın

Fiyatlar Kurtköy/Yenişehir/Pendik şubelerde geçerlidir. Paket kampanyalarımız ve indirimli fiyatlar için bizimle iletişim kurun!

Pasif jimnastik çalışmayan kasların radyo dalgaları ile hareketlenmesini sağlayarak uygulama yapılan bölgede hem incelme hem de sıkılaşma sağlar.

 
Hizmet Özellikleri
  • Bölgesel incelme
  • Selülit Tedavisi
  • Çatlak Giderme
  • Sıkılaştırma

Pasif jimnastik vücuttaki kasların dışarıdan cihazlarla çalıştırılması yöntemiyle yapılan kas güçlendirme ve zayıflama tedavisidir. Pasif jimnastik uygulanan diyet sonucunda oluşan kilo kaybı ile vücutta meydana gelen sarkmaları önlemek amacıyla ve vücudun sıkılaşmasını sağlamak amacıyla uygulanır.

 
Sıkça Sorulanlar
 
Pasif Jimnastik Kaç Seans Yapılır?
 

Uygulamanın tek seansı ortalama 30-35 dakika sürmektedir. Uygulamanın etkisi kişiden kişiye değişmekle birlikle 10 seanstan sonra etkisini göstermeye başlayacaktır.

 
Pasif Jimnastik Nasıl Uygulanır?
 

Problemli bölgeye pedler yardımıyla bağlanarak düşük voltajlı elektrik verilir ve kasların çalışması sağlanır. Birden fazla ped bulunması sayesinde aynı anda vücudun birden fazla bölgesine uygulama yaparak farklı bölgelerdeki kasları eş zamanlı çalıştırabilmektedir. Farklı seviye seçenekleri ile kişiye göre en uygun ayarda uygulama yapılmaktadır.

 
Pasif Jimnastik sıkılaştırır mı?
 

Pasif jimnastik çalışmayan kasların radyo dalgaları ile hareketlenmesini sağlıyor. Bu sayede fiziksel güç harcanmış gibi vücuda enerji harcatır.

Şimdi Randevu Al

 
Pasif jimnastik işe yarar mı?
Pasif jimnastik vücuda egzersiz yapılıyor gibi etki verirken enerji harcattığı için dolayısıyla metabolizmada fazla çalışmaya bağlı olarak kalori yakımı olur. Aynı zamanda vücuda gönderilen radyo dalgaları yağ dokularını uyarır ve yağların vücuttan atımına yardımcı olur.
Formu Doldurun Sizi Arayalım

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

    05421705252